Kontakt

  

BioFeed Sp. z o.o.
83–130 Pelplin
Rajkowy ul. Jesionowa 28
NIP 593-252-46-03

tel/fax: 58 562 39 83
tel. kom. 502 079 124
e-mail: biuro@biofeed.pl

Wyślij zapytanie

Znajdź opiekuna klienta

Na powyższej mapie
znajduje się kontakt do Opiekunów Klienta
z Departamentu Żywienianaszej Firmy

Marek Marczak

tel: 668-178-901

e-mail: m.marczak@biofeed.pl

Bartłomiej Dworakowski

tel: 517 747 588

e-mail: b.dworakowski@biofeed.pl

Krystian Adamski

tel: 887 070 132

e-mail: k.adamski@biofeed.pl

Janusz Bollin

tel: 508 064 929

e-mail: j.bollin@biofeed.pl

Adam Wojnacki

tel: 513 013 487

e-mail: a.wojnacki@biofeed.pl

Radosław Gierszewski

tel: 503 010 375

e-mail: r.gierszewski@biofeed.pl

Karina Romaszewska

tel: 887 070 139

e-mail: k.romaszewska@biofeed.pl

Piotr Romaszewski

tel: 506 052 160

e-mail: p.romaszewski@biofeed.pl

Bartosz Błaszczyk

tel: 503 010 352

e-mail: b.blaszczyk@biofeed.pl

Dariusz Banaszkiewicz

tel: 887 070 889

e-mail: d.banaszkiewicz@biofeed.pl

Zapraszamy do kontatku z Biurem Obsługi

tel: 58 562 39 83

e-mail: biuro@biofeed.pl

Adam Wojnacki

tel: 513 013 487

e-mail: a.wojnacki@biofeed.pl

Paweł Baliński

tel: 887 070 134

e-mail: p.balinski@biofeed.pl

Piotr Romaszewski

tel: 506 052 160

e-mail: p.romaszewski@biofeed.pl

Marek Marczak

tel: 668-178-901

e-mail: m.marczak@biofeed.pl

Zapraszamy do kontatku z Biurem Obsługi

tel: 58 562 39 83

e-mail: biuro@biofeed.pl

Paweł Baliński

tel: 887 070 134

e-mail: p.balinski@biofeed.pl

Janusz Nagolski

tel: 501 081 036

e-mail: j.nagolski@biofeed.pl

Piotr Maksimiuk

tel: 722 070 024

e-mail: p.maksimiuk@biofeed.pl

Bartłomiej Dworakowski

tel: 517 747 588

e-mail: b.dworakowski@biofeed.pl

Mateusz Kołodziejczyk

tel: 509 838 952

e-mail: m.kolodziejczyk@biofeed.pl

Radosław Gierszewski

tel: 503 010 375

e-mail: r.gierszewski@biofeed.pl

Zapraszamy do kontatku z Biurem Obsługi

tel: 58 562 39 83

e-mail: biuro@biofeed.pl

Zapraszamy do kontatku z Biurem Obsługi

tel: 58 562 39 83

e-mail: biuro@biofeed.pl

Bartosz Szypkowski

tel: 502 424 878

e-mail: b.szypkowski@biofeed.pl

Piotr Skoczek

tel: 506 052 198

e-mail: p.skoczek@biofeed.pl

Paweł Baliński

tel: 887 070 134

e-mail: p.balinski@biofeed.pl

Janusz Nagolski

tel: 501 081 036

e-mail: j.nagolski@biofeed.pl

Maciej Starczewski

tel: 722 070 015

e-mail: m.starczewski@biofeed.pl

Bartosz Błaszczyk

tel: 503 010 352

e-mail: b.blaszczyk@biofeed.pl

Dariusz Banaszkiewicz

tel: 887 070 889

e-mail: d.banaszkiewicz@biofeed.pl

Piotr Pierdzioch

tel: 503 010 354

e-mail: p.pierdzioch@biofeed.pl

Tomasz Szagun

tel: 503 010 451

e-mail: t.szagun@biofeed.pl

Tomasz Szagun

tel: 503 010 451

e-mail: t.szagun@biofeed.pl